Oldal kiválasztása

Mikor nem ajánlott a WordPress webshop WooCommerce megoldása?

Szerző:

A WordPress fejlesztő, programozó el akarja adni a WordPress-t, az egyedi fejlesztő pedig a saját munkáját stb. A kérdés, hogy pontosan mit szeretnél és mi az, ami a legjobban kiszolgálja ezt. A lehető legegyszerűbben, kiváló minőségben, gyorsan és lehetőleg nem csillagászati áron.

Mi az a WordPress és hogyan lesz belőle webshop?

A WordPress a legnépszerűbb megoldás ha blogot, cégbemutató honlapot, hírportált, vagy webshopot szeretnél. Sőt, ezeket kombinálhatod is és akár az összes funkciót is kihasználhatod. A legtöbb weboldal ezt a technológiát használja. Például a BBC, Fehér Ház, vagy a Harvard Egyetem.

Az alapmotor ingyenes és számos funkció érhető el hozzá díjmentesen és pénzért is. Ez igaz a megjelenést biztosító grafikai sablonra is. Tehát első lépésben kell egy WordPress honlap.

 

Hogyan lesz a WordPress honlapból webshop és mikre figyeljünk?

A WooCommerce bővítmény segítségével. Fontos, hogy pontosan tudd, hogy mit szeretnél. Ebben segít a WordPress szakember. De első lépésben a marketing szakértő fogja az utat meghatározni és a technikai részért felelős a WordPress fejlesztőd.

Meg kell határozni, hogy milyen fizetési módokat szeretnél. Például az Amerikai Egyesült Államokban az utánvételes fizetés nem ismert, de hazánkban még sokan használják. Sőt, van aki bankkártyával szeret fizetni a futárnak. Pedig lehet olyan futár cég, aki ezt nem teszi lehetővé.

Alapesetben a bankkártyás fizetést és átutalást szokták választani a WooCommerce webshop tulajdonosok. Tárgyalnod kell a bankoddal, miután kiválasztottad a legmegfelelőbbet. Kártyás fizetés után ugyanis folyamatosan jutalékot kell majd fizetned neki.

Szükség lesz fizetős bővítményekre is, amik lehetővé teszik például a bankkártyás fizetést. Ezeket folyamatosan frissíteni kell, amit senki nem vállal ingyen. Mivel kényes kategóriába tartoznak azok a honlapok, amiken fizetési lehetőség is van és adatokat is őriz, ezért a WordPress webshop készítés során ezt is gondold át. Adatvédelmi incidens esetén 2 napon belül a hatóságokat értesítened kell és meg is bírságolhatnak, adott helyzetben. Nem lehet akármilyen ingyenes kapcsolati formot használni a fizetés miatt és a karbantartásra is ügyelned kell.

Ha biztosra akarsz menni, akkor első lépésben marketing szakemberrel, SEO szakértővel, szövegíróval állapodsz meg követve a marketing stratégiát, mint tervrajzot. Azzal, hogy WooCommerce webáruház készítésbe fogsz és lesz egy Woo (WooCommerce) webshopod, még semmi nem fog történni. Reklámra és/vagy SEO-ra lesz szükséged, nagy forgalomra. ÁSZF-et, Adatkezelési tájékoztatót kell szakemberrel elkészíttetned.
Ezután a technikai rész megvalósításában WordPreess szakember tud segíteni neked.

 

Hogyan és milyen WordPress szakembert válassz?

Nem tudhatod, hogy milyen lehetőségeid vannak és azt hogyan lehet megvalósítani. Ezért kell egy tanácsadó, aki több tucat webshopot rakott már össze és ezeknek minden porcikáját ismeri. Ha a webáruház készítés WordPress alapon fog létrejönni, akkor ez az első lépés. Te tudod, hogy mit szeretnél, te fogsz dönteni, de a hozzávezető utat a WordPress programozó fogja megmutatni neked.

Ne kérj 15-20 ajánlatot két sorban. Ez nem profi. A végén összezavarodsz a sok ajánlattól. Először alaposan gondold végig a marketing szakértők segítségével, hogy mit szeretnél. Nézd át a WordPress fejlesztők honlapját, a legszimpatikusabbakat válaszd ki és konkrétumokkal keresd meg őket.

Ellenkező esetben ők sem fognak komolyan venni és lehet, hogy nem fogsz megfelelő tanácsot kapni. Elég sok WooCommerse és egyéb WordPress oldal szokott nálam landolni. Ezért jól tudom, hogy a rossz stratégiára épített honlapnál nincs rosszabb. Kidobott pénz, sokszor az egész projektet újra kell kezdeni.

Ne kísérletezz, ez egy külön szakma. Házat sem „pórbálunk” meg féltudással, tervrajz nélkül felépíteni. Különben rengeteg idő, energia és pénz lesz kidobva az ablakon. Ráadásul a cégünk hírnevét is lejáratjuk. Szükség van erre? Mindenki csinálja azt, amihez ért.

 

 

Ne csak az árakat nézd, ez nem egy termék

Utólag meg szokták bánni az ügyfelek mikor WordPress webáruház készítés ár iránt érdeklődve csak az árat nézik. Ez ugyanis egy faktor a sok közül, bár kétségtelenül fontos tényező. A WordPress webshop ár azonban nem minden esetben takarja a karbantartás árakat. Márpedig sokszor könnyebb egy webshopot létrehozni egy adott sablon alapján, mint a hibákat elhárítani és karbantartani.

Ráadásul más munkáját, nem szívesen veszik át a programozók, mert nem látják át és rajtuk csattan az ostor, ha elődjük valamilyen hibát vétett, vagy más megoldásban gondolkodott. Ezért célszerű olyan WordPress fejlesztőt választanod, aki átlátja a webshopodat és később is fog tudni segíteni.
Ha WordPress-ben gondolkozol, akkor a webshop WooCommerce technológiája adott, de az, hogy a WordPress szakértő megbízható-e azt neked kell ellenőrizned. Az sem mindegy, hogy milyen referenciái vannak, milyen szintű a tudása, tapasztalata. Sablonosan hangozhat, de vegyünk egy példát.

Egy ügyfél sok ezer termékes rendszerét kellett eszközkezelő rendszerhez, illetve pénztárgépekkel integrálni. Elég drága volt a mutatvány, főleg, hogy a WordPress programozónak beletört a bicskája. Ekkor megkerestek minket. Ahelyett, hogy adtunk volna egy borsos ajánlatot, kerestünk neki egy meglévő céget, akik saját szoftvert fejlesztettek ki erre a problémára és díjmenetesen integrálták a rendszert. Nem kértünk pénzt a mutatványért, mert a lényeg, hogy az ügyfél elégedett legyen, mert akkor közvetlen módon mi is azok leszünk. Később a korrektség miatt újra felkeresett az adott cég és azóta több sikeres projekten vettünk részt együtt.

Sok WordPress programozóval előfordulhat, hogy magának való, nem szeret kommunikálni. Pedig az ügyfélnek tanácsadásra is szüksége van, hogy lássa milyen megoldások közül választhat, mielőtt a webshop WooCommerce alapon elkészül.

A határidők betartása is meghatározó. Több ügyfél panaszkodott, hogy sokszor ahelyett, hogy nemleges választ kapnának a munkáa aló felkéréskor, (akár) a projekt közepén eltűnik a WordPress fejlesztő, rosszabb esetben a jelszavakkal együtt. Ha éppen reklámkampány fut az oldalon, akkor még bosszantóbb a story.

 

Mikor érdemes WooCommerce alapú WordPress webshopban gondolkodnod és mikor nem?

A WP webshop (WordPress) jó megoldás lehet, ha a saját magad ura szeretnél lenni. Választhatsz ugyanis egyedi fejlesztésű webshopot is. Ez jóval drágább és több ideig is tart az elkészítése. Mindenképpen kérj hozzá admin felületet, ha ezt választod. Nehezebben törhető fel mint a WordPress. Bár, ha a biztonság ki van alakítva és rendszeres a frissítés, akkor azzal sem szokott baj lenni.

A WordPress webáruházat azonban sok ezren fejlesztik. Ezért ha a karbantartás nem megfelelő, hosszabb ideig is összeakadhatnak egymással a pluginok, azaz bővítmények. Mivel sok ezer van belőlük, ezért ezek nincsenek egymással letesztelve folyamatosan. Mindegyik változik, frissül, így adódhatnak gondok. Ilyenkor a WordPress szakember segítségére lehet szükség.

Az egyedi fejlesztésű honlapoknál pedig szinte folyamatosan ez a helyzet, mert a kódokhoz csak programozók értenek és egyfajta kiszolgáltatottság is van emiatt az irányukba. Olyan ez, mint egy zárt szoftver, az a cég ért hozzá, aki létrehozta. Nem szívesen nyúlnak bele mások. Így sok esetben  készítőjének szabad kapacitásához, árához vagyunk kötve.

A WordPress webáruház készítés mellett tehát egyedi fejlesztésű webshopban is gondolkodhatunk. A WordPress honlapot is lehet egyedi fejlesztéssel továbbfejleszteni. Emellett dönthetünk úgy is, hogy bérelt webáruházat választunk.

Ezeket nem fejlesztheti akárki, a rendszer így stabilabb, de adottak a funkciók, amik általában jóval kevesebbek. Ha nincs extra igényünk vagy türelemmel ki tudjuk várni amíg lefejlesztik az új funkciót (remélhetőleg), akkor ez is jó megoldás lehet. Ilyen rendszer a Shopify.

Ha próba gyanánt, vagy rövid időre szeretnél webáruházban gondolkodni, akkor a bérelhető webshop jó megoldás lehet. Abban az esetben is nyerő megoldás, ha túl drága lenne a folyamatos karbantartás, fejlesztés ára és ezt egy csapattól egyben, profi módon, kedvező áron úgyis megkapod.

Bár hosszú távon jóval többet fogsz kifizetni és korlátozva vannak a funkciók vagy elég drágán érhetőek el. Esetleg kezdő vállalkozónak próba gyanánt jó megoldás lehet.

Az egyedi fejlesztésű webshop pedig akkor jöhet szóba, ha valami nagyon speciális dolgot szeretnél megvalósítani, vagy óriási forgalom várható a honlapodon, vagy ha a „pénz nem számít”.

A WooCommerce webshop készítés mellett pedig általában azok döntenek, akik nem akarnak egy csapatnak, cégnek kiszolgáltatva lenni, beleértve a hoszting, azaz a tárhelyszolgáltatást sem. Erre ugyanis minden honlaptulajdonosnak szüksége van.

Ezáltal elég egyszer fizetned a webfejlesztőnek, hogy lefejlessze azt, amit szeretnél. Mivel kész, előregyártott modulokat használ a WordPress, ezért gyorsabban és olcsóbban tud haladni. Ezután bármikor migrálhatod (elköltöztetheted) másik tárhelyszolgáltatóhoz a honlapot és természetesen segítséget kérhetsz más webfejlesztőtől is.

Az egyszeri költség nagyobb, de utána nem minden esetben kell költened folyamatosan a webshopodra. Sok mindent a neten meg is lehet tanulni a WordPress-ről, WooCommerce-ről. Pont ez a lényege, hogy nemcsak programozók használhatják. De ez a céltól függ és hogy szeretnél-e pénzt keresni a honlapoddal, mennyi időd, kedved affinitásod van tanulni stb.

Egyébként a technikai rész sok kérdését sem árt tisztázni. Például SEO pluginra is szükség van, ami díjmenetesen elérhető a WordPress-ben, mely a legfontosabb beállításokat tartalmazza.

Ha azonban ezekért is fizetni kell külön és nem állítjuk be, az akár a webshopunk minőségét ronthatja. Példának okáért rengeteg felesleges duplikáció születhet az azonos termékek több aloldalon történő kilistázása miatt. Ebben az esetben a SEO tudást a webfejlesztéssel kell ötvözni.

Egy multi cégnek fejlesztettük a webshopját. Erről jut eszembe, hogy a WordPress hátránya lehet, ha például 10.000 fölötti termékszámban gondolkozol, főleg ha rossz helyen hosztolsz. Ilyenkor ugyanis nagyon sok erőforrásra van szüksége a WordPress-nek. Bár vannak már felhő alapú megoldások is amiket a Google működtet.

Teszteltük ezeket is és egy hagyományos hoszting cégnél 8 másodperc alatt töltődött be az oldal, addig ugyanaz az aloldal a felhő alapú tárhelyen 1-2 másodperc alatt bejött. Szóval sok féle megoldás és technológia van, melyek ráadásul folyamatosan változnak. Ezt előre érdemes végiggondolni és ez alapján dönteni. A WordPress karbantartás miatt mi ezt is figyelemmel kísérjük.

 

 

A grafikai megjelenés is fontos, mert rossz választás esetén újra kell készíteni a webshopot

A technikai rész legfontosabb kérdéseit átvettük, de mi a helyzet a megjelenéssel? A webshop WordPress, azaz WooCommerce alapja, hogy elkészítsük a honlapot. A kinézetét webdizájner tudja megtervezni és ezt a webfejlesztő összerakja vagy akár a grafikus, például szövegszerkesztővel.
A másik megoldás, hogy előregyártott grafikai sablonokat használunk fel. Ezeket profi webdizájnerek készítik el. Ezeket az elemeket bárhogyan átpakolhatjuk és természetesen egyedi tartalommal töltjük fel. Az előnye, hogy ezekből is professzionális és különleges honlap építhető fel, de töredék áron és sokkal gyorsabban, egyszerűbben. WooCommerce webáruház készítésnél ez jól bevált megoldás lehet.

Általában egy webshop esetén amúgy sem a különleges kinézet miatt vásárolnak, hanem a termékeken van a hangsúly. Egy jól kiválasztott WordPress webáruház sablon pedig rendelkezik modern, letisztult arculattal, amibe beilleszthető a logó.

A legismertebb WordPress grafikai sablon a Divi, melyből természetesen webshop, de honlap is felépíthető.

A grafikai sablonból azonban sok ezer van. Ha rosszat választunk ki, függetlenül attól, hogy ez ingyenes vagy fizetős, akkor rosszul járhatunk. Mert ha megszűnik a cég, vagy valamiért nem fejleszti tovább, akkor idővel szétesik a webshop WordPress, azaz WooCommerce alapú honlapunk és vírusos lesz. Legrosszabb esetben kieshet a Google keresőből és senki sem fog megtalálni minket. Ezért ne csak az árát, kinézetét nézzük, hanem azt is, hogy milyen cég fejleszti. Emellett a betöltődési sebességre is figyeljünk. Ha bonyolultan van megírva, hiába szép, senki nem fogja megvárni, hogy betöltődjön. Ezt sok minden más is okozhatja, például több tucat plugin, vagy szerver, lásd hoszting cég és így tovább.

Melyik a „best wordpress webshop”? Ez attól függ mik az igények. Ha csak különféle termékeket keresünk és mindenhol ugyanazt kapjuk, akkor nyilván ott fogjuk megvenni, ahol a legolcsóbb, a leggyorsabban kiszállítják és megbízható a bolt.

 

A WordPress legnépszerűbb webshop rendszere a WooCommerce

Sőt, rengeteg funkciót rejt magában, ezáltal te is meg tudod az oldalad tartalmát változtatni programozói tudás nélkül. Emellett egy teljes iparág épült a WooCommerce köré és számtalan hasznos funkciót lehet vele használni másik bővítményekkel kibővítve. Példának okáért, szeretnél másik fizetési módot beállítani? Jutalékos értékesítést preferálnál? Külföldön is kereskednél?

Az alap funkciókban pedig számos hasznos dolog megtalálható: Nem tetszik a „kosárba rakom” gomb színe? Szín, méret, csomagolás alapján számtalan terméket szeretnél feltölteni limit nélkül? Bitcoinban, emellett Simple Pay-en keresztül bankkárytával, vagy PayPal-on keresztül is fizethetnek, de más variáció is szóba jöhet. Bankkártyás fizetésnél konkrétan a Simple, a Barion, esetleg a Stripe lehet jó megoldás.

Választhatsz akár nemzetközi vagy ingyenes, személyes szállítást is az utánvétes megoldás mellett. A készletkezelő pedig abban segít, hogy mindig lásd, éppen mennyi terméked van. Speciális dolgokra vannak akár fizetős pluginok. Például egyik ügyfelünknél be kellett állítani, hogy pár centis mérettől a több méteres egyedi felirattal rendelkező tábláig lehessen rendelni. És mikor az ügyfél beírja a méreteket, feliratot, akkor egyből, automatikusan kikalkulálja az árat.

Az alapfunkció része, hogy értesítést kapj a vásárlásról, sőt automata számlázás is beállítható, példának okáért a Billingo segítségével.

Természetesen beállíthatsz ajándék és egyéb kuponokat és a statisztikákat is könnyedén át tudod nézni. Ráadásul nemcsak fizikai terméket árusíthatsz, hanem szolgáltatást, vagy online tartalmat, tréningeket, kurzusokat stb. Arra is gyakran van példa, hogy valaki más termékeit árusítja affiliate programon keresztül jutalékért cserébe.

A WooCommerce teljesen személyreszabható az igényeidnek megfelelően. SEO szempontból is minden szépen beállítható az oldaltérképpel együtt, ami a Search Console-on keresztül benyújtható a Google-nak.

Beállíthatsz példának okáért Facebook chat ablakot, hogy válaszolni tudj az ügyfeleknek, ha elakadnak vásárlás közben. Ugyanis ehhez is van külön plugin. Növelheted a konverziót és ezáltal a bevételt a szofisztikált pop-up ablakok beállításával, hogy a leendő és meglévő ügyfelek ne lépjenek le túl hamar. A kérdés az, hogy vannak-e reklámblokkolók a böngészőben, amik ezt letilthatják.

Beállítható, hogy nettó, vagy bruttó árat írjon ki a rendszer, illetve milyen áfakulcsot vegyen alapul. Megjeleníthetőek a felhasználói vélemények. Van magyar nyelvű kezelőfelület hozzá. Korlátlanul vihető fel kép, termék, illetve egyéb tartalom, de a túl sok termék belassíthatja a WordPress oldalt. Ráadásul a WooCommerce könnyen kezelhető, átlátható, logikus felépítésű.

Foxpost, Pickpackpont, Postapont és egyéb csomagpontos átvétel is beállítható a futárszolgálattal együtt, lásd GLS, DPD stb.

Használhatsz kívánságlista funkciót, így egyes termékeket kijelölhetnek az ügyfelek, melyeket később meg is vásárolhatnak például a Yith wishlist plugin segítségével.

Konkrétan összefoglalva, az alapfunkciók közé tartozik a különféle termékek felöltése, szerkesztése és kategóriába, címkékbe rendezése. Beállítható, hogy pontosan hány terméket lehet megvásárolni és kuponokat is megadhatunk. Lehetőség van többféle variációt megadni, példának okért méret vagy színt.

Alapesetben utánvétellel, utalással és PayPal-lal van lehetőség fizetni. Beállítható a kosár és pénztár oldal a szállítási módokkal, zónákkal egyetemben. Értesítés érkezik a vásárlásról, sőt e-mailen fel tudnak iratkozni a visszatérő ügyfelek. A többi funkciót pedig ingyenes vagy fizetős plugin biztosítja. Konkrét lista a WooCommerce kiegészítőkről.

Különleges megoldás lehet, ha például plusz funkciókat állítunk be. Ebbe a kategóriába tartozik a egyoldalas fizetés vagy kosár ikon megjelenítése mindenhol. Ez utóbbi azt jelenti, hogy a termékadatlapon egyből lehet fizetést kezdeményezni. Ez a konverzió szempontjából lehet jó megoldás. Ezáltal nem kell ugyanis a kosárba visszamenni és ezután fizetni.

Kialakíthatunk kredit rendszert is, mely során a vásárlás fejében beváltható pontokat kínálunk fel az ügyfeleknek. Arra is van lehetőség, hogy a termékekből különleges csomagokat hozzunk létre. Létrehozhatunk tagsági rendszert is, így különleges tartalmakhoz is hozzáférhetnek például a törzsvásárlóink. A sor tovább bővíthető más ötletekkel is.

Arra mindenképpen figyeljünk, hogy csak jogtiszta dolgokat használjunk fel. Ez nemcsak a bővítményekre, hanem a képekre, szövegekre is értendő. Profi képeket példának okáért a Pixabay-en is találhatunk.

 

WordPress webshop árak között ezért nagy a szórás

Egyrészt nem célszerű erre kihegyezni a dolgokat, mert, ahogy írtam számtalan más, akár fontosabb tényező is lehet. Főleg azért, mert általában a webshopkészítéssel nem fejeződik be az együttműködés. Másrészt nincs két egyforma honlap. A WordPress webáruház készítés árakat azért nehéz egymással összehasonlítani, mert nem mindenki adja ugyanazt a szolgáltatást.

Van, aki külön tételként szerepelteti az egyes megoldásokat. Nem mindegy, hogy egy vagy több ezer termékről van szó, amiket fel kell tölteni. Szükség lehet egyéb grafikai munkálatokra, ha például a képeket meg kell vágni, szerkeszteni. Lehet néhány vagy akár több tucat aloldal a termékeken kívül. A tartalmat oda is fel kell tölteni.

A WordPress webshop lehet többnyelvű, lehetnek rajta extra funkciók. Emellett a fizetési konstrukciók is különbözhetnek egymástól. Használhatunk speciális intelligens keresőt, amit esetleg külön le kell fejleszteni WordPress fejlesztővel. Ezért elég nagy eltérések lehetnek a webáruházak elkészítési árai között.

Az sem mindegy, hogy webdizájner tervezi-e meg a webshopot, van-e egységes letisztult arculat, logó. Helyette az is jó megoldás lehet, ha kész grafikai sablonból építjük fel a webáruházunkat. Ha különleges, egyedi termékeket szeretnénk eladni, akkor a webshopnak is különlegesnek kell lennie, mely kiemel a konkurencia közül.

Az egyéb, illetve folyamatos költségekről sem szabad megfeledkeznünk. Tárhely szolgáltatás, domain név fenntartás költsége, a fizetős pluginok, grafikai sablonok frissítési díjai, a karbantartás, eseti fejlesztések, javítások költsége stb. A webshopkészítés csomagárak jónak tűnnek elsőre, mert így a szolgáltató mindenkit 2-3 kategóriába sorolhat, de ügyfél oldalról ez miért előnyös? Minek fizetni azért, amire esetleg nincs is szükségünk? Helyette érdemes venni a fáradtságot és konkrétan végiggondolni, hogy mire van szükség és ez alapján bekérni néhány árajánlatot.

Ha reklámban, például Google Ads-ben gondolkodunk, akkor szükség lehet landing oldalak elkészítésére is. Ugyanis a fizetett Google hirdetéseinkre klikkelve ezek lesznek az érkező oldalak, amire beérkeznek a leendő ügyfelek, lead-ek (érdeklődők). Ez azért fontos, mert növeli az eladási esélyeinket, hiszen releváns, a hirdetésnek megfelelő oldalt fog találni az érdeklődő, így több az esélye, hogy minket választ. A Google is jobb minőségűnek ítéli meg ezáltal az aloldalt, ezért biztosan felhasználja, kedvezőbb hirdetési költséget számolva fel.

A WordPress webshop árakba sokszor elfelejtik belekalkulálni, ha egyes katalógusokra van szükség. Ha ezt a megrendelő nem jelzi, akkor nyilván kimarad az ajánlattételből. Előfordul az is, hogy ezeket pdf-ben töltik fel a weblapfejlesztők. Kérdés, hogy ezt megfelelő kényelemmel tudja az ügyfél, akár mobilon nézegetni és SEO szempontból megfelelő-e, annak ellenére, hogy régóta tudja a képeket is értelmezni a Google.

Ezért hangsúlyozom, hogy csomagárak helyett olyan céget válasszunk, amelyik veszi a fáradtságot és részletesen átbeszéli velünk a problémákat és a lehető legjobb megoldást kínálja fel. Így elkerülhetjük a futószalagos megoldást, ami lehet, hogy valamivel olcsóbb, de a végeredménynek biztosan nem fogunk örülni és kidobott pénznek fogjuk megélni. A legdrágább az, amit sosem használunk, mert annak semmi értelme sincsen.

 

Összefoglalva, marketing szakértő tervezze meg az útvonalat és a céljainkhoz mérten válasszuk ki a legmegfelelőbb formát, ami lehet egyedi fejlesztés, webáruházbérlés, vagy WooCommerce alapú WordPress megoldás. Ha komoly a szándék, ne kísérletezzünk, a technikai megvalósítást, karbantartást bízzuk profikra, mi pedig foglalkozzunk az üzleti résszel, kereskedelemmel.

Keresztes Attila

Keresztes Attila

Weblapsuszter

MI (mesterséges intelligencia) működtetését tanulmányozva több, mint 10 éve WordPress rendszerrel foglalkozunk. Nem működik WordPress weblapod, webshopod? Vírusmentesítésre, karbantartásra vagy akár különleges továbbfejlesztésre van szükséged? Esetleg új, prémium minőségű honlapot szeretnél, amire büszke lehetsz és kiemel a konkurencia közül? Keress bátran és mondd el mit szeretnél pontosan.